Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası (Müşteri Temsilcisine Bağlanma)

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri güncel direk iletişim numaraları olan 0850 220 00 00 veya 444 00 00‘ü arayarak tüm bankacılık hizmetlerini ve çeşitli bildirimlerinizi bankanın şubesine gitmeden kolayca yapılabilir.

Aramış olduğunuz numaradan telefon bankacılığı hizmetini, önceden belirlemiş olduğunuz şifreyi kullanarak hafta sonu ve resmi tatillerde dahil olmak üzere 7/24 saat gerçekleştirilebilmektedir. Verdiğimiz iki numarayı da kullanmanız fark etmez.

Ziraat Müşteri Hizmetleri Numarası İle Yapılabilecekler Nelerdir?

Ziraat bankası çağrı merkezi numarasını aradığınızda ilk olarak sesli yanıt sistemini kullanabilirsiniz. Normal tuşlamada ilk karşınıza çıkacak seçenekler şunlar.

 • Kartsız işlemler
 • Bankacılık işlemleri
 • Şifre İşlemleri
 • İnternet ve mobil bankacılık için teknik destek
 • OGS ve HGS işlemleri
 • Ziraat diğer ürünleri ve başvuru işlemleri

Ziraat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma: Telefonla

Banka müşterileri, kullanmış olduğu kredi kartı veya banka kartının kaybolması veya çalınması gibi durumlarda hızlı bir şekilde müşteri temsilcisi ile görülebiliyor.  Numaralardan birini çevirdikten sonra 0 (sıfır) tuşuna basarak kayıp ya da çalıntı kart bildirimi yapılabilir.

Ziraat iletişim numarası olan 0850 220 00 00 veya 444 00 00‘den birini arayın.

Sonrasında bankacılık işlemleri için 2’yi tuşlayın ve sonrasında 0’ı tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Not: Banka sesli yanıt sistemini zaman içerisinde güncelleyerek değiştirmektedir. Bu nedenle kısa yoldan müşteri hizmetlerine direk bağlanma şekli değişmektedir. Bu yöntemle bağlanamıyorsanız aşağıda bulunan yorum kısmına yazabilirsiniz.

Ziraat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma: Canlı Cevap

Bankanın müşterileri chat uygulaması sayesinde haftanın 7 gün 24 saati beklemeden müşteri temsilcisine bağlanabiliyor. İnternet bankacılığı kullanan müşterileri ekranda bulunan Canlı Cevap butonuyla bu uygulamaya erişebiliyor. Özellikle işitme engelli vatandaşların yararlanabileceği bu uygulama beklemeden müşteri hizmetleri ile görüşme imkanı sunuyor.

Ziraat Bankası Pos Destek Merkezine Bağlanma

Banka kendi sağlamış olduğu pos cihazını kullanan üye işyerlerine destek vermek için farklı bir numara bulunduruyor. 0850 202 35 00 nolu telefon numarasından destek alabilirsiniz.  Ziraat post destek hattı makalemizde ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

“Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası (Müşteri Temsilcisine Bağlanma)” üzerine 6 yorum

 1. Ziraat müşteri temsilcisine hızlı bağlanma yöntemi hakkında bilgi verir misiniz. Bu gün bir türlü bağlanamadım. Sürekli menüler arasında dolaşıp duruyorum.

  Cevapla
 2. Geçmiş yıllara ait banka hesabımdaki hareketlerin kayıtlarını bana gönderebilirmisiniz? İnternet bankacılığı kullanmıyorum. Mail adresime atabilirmisiniz.

  Cevapla
 3. Direk bağlanma numarası bumu? Hesabım bloke olmuş sebebini öğrenmem lazım. Bu telefondan müşteri hizmetleri departmanına ulaşabilirmiyim?

  Cevapla
 4. Müşteri hizmetlerini arıyorum fakat bir türlü müşteri temsilcisine ulaşamıyorum. Kredi başvurusunda bulundum sonucunu öğrenmek istiyordum.

  Cevapla

Yorum yapın