Vakıfbank Pos Destek Telefon Numarası (Çözüm Merkezi ve Arıza Bildirim)

Vakıfbank pos destek, bankanın sunmuş olduğu pos hizmetinden yararlanan üye işyerlerinin kullanım esnasında karşılaşabileceği hata, arıza gibi sorunlarının yanında her türlü sorularına cevap bulabilecekleri kobi müşterisi telefon numaralarıdır.

Vakıfbank kobilere sunduğu pos çözümleri her ne kadar sorunsuz olarak işlese de bazı durumlarda çeşitli problemler çıkabilmektedir. Anında çözüm bulmak ve kobileri desteklemek adına Vakıfbank pos destek hattı 7/24 hizmet vermektedir.

Vakıfbank pos destek hattı telefon numarası: 0850 222 0 724 – 444 0 724
Pos arıza ve mutabakat iletişim telefonu: 0216 724 34 34

Vakıfbank Pos Destek Telefonunu Aramadan Önce

Banka üye işyerlerine farklı özelliklerde pos çeşitleri sunmaktadır. Vakıf pos destek hattını aramadan önce kendiniz bir takım fiziki koşulları kontrol edebilirsiniz.

  • Masa üstü (Sabit) pos telefon hattıyla çalışan cihazlardır. Herhangi bir sorun veya arıza durumunda öncelikle telefon hattında çevir sesinin olduğundan, bağlı telefonun çalıştığından emin olmanız yararlı oalcaktır.
  • ADSL/IP pos internet üzerinden çalışmaktadır. Bu nedenle öncelikle internetin bağlı olması gerekmektedir. ADSL hattında internet olmadığında pos cihazı hata verecektir.
  • Mobil pos cihazları GSM hattı ile çalışmaktadır. Aynı zamanda taşınabilir ve istenilen yerde kullanılabilmektedir. Mobil pos cihazından çekim yapılabilmesi için GSM sinyalini mutlaka alması gerekmektedir.
  • Sanal pos fiziki cihaz olmadan elektronik ortamda kullanılır. Genel olarak web sitelerinde ödeme ekranında kart bilgilerinin girilmesiyle kullanılmaktadır.
  • Yazarkasa pos cihazları kredi kartından çekim yaparken aynı zamanda fiş çıkarılabilen cihazlardır. Yeni nesil yazarkasa pos cihazlarında oluşabilecek sorunlarda yukarıdaki belirttiğimiz telefonlar vasıtasıyla destek alabilirsiniz.

Vakıfbank Pos Destek Arıza Bildirim Hemen Ulaşma

Kullanmış olduğunuz veya yeni almış olduğunuz Sabit pos cihazı çalışmıyor ise öncelikli olarak yukarıda belirttiğimiz gibi cihazın türüne göre telefon hattını veya internet hattını,  cihaza elektrik gelip gelmediğini kontrol etmelisiniz.

Bu kontrollerden sonuç alamadıysanız 444 0 724 nolu Vakıfbank pos destek numarasını arayarak sırayla 6 daha sonrada 1 tuşu ile müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden haftanın her günü 24 saat sorununuzla ilgili destek alabilirsiniz.

Cihazın kullanımı için her türlü sorunuzu 0212 473 60 54 numaralı telefonu aradıktan sonra 1 rakamını tuşlayarak veya 444 0 724 numaralı destek hattından 6 ve 1 rakamlarını tuşlayarak ulaşacağınız müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Vakıfbank Pos Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer pos hizmetini Vakıfbank tan almaya karar verdiyseniz internet sitesinde bulunan şu adresteki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Size en yakın veya çalışmakta olduğunuz Vakıfbank şubesinde giderek müşteri temsilcisine pos cihazı edinmek istediğinizi belirtebilirsiniz.

Yorum yapın