Senetle Motosiklet Satan Yerler

Günümüz koşullarında peşin parayla motosiklet almak zorlaştığı için, senetle motosiklet satan galeriler veya mağazalar tercih ediliyor. Uzun taksit imkânlarından faydalanarak motosiklet sahibi olabilirsiniz. Senetle motosiklet satan yerleri incelemeden önce dikkatli olmanız gereken noktalar bulunuyor.

Peşinatsız ve elden taksit ödeme yaparak motosiklet sahibi olabilirsiniz. Yüksek kredi faizi ödememek, kredi kartı borcu, sosyal güvencesi olmayan kişiler senetle motosiklet satan yerleri tercih ederler. Yüksek vade imkânlarından faydalanmak mümkün ancak yüksek faiz oranı uygulanırsa çok fazla para ödemiş olursunuz. Bu işlemleri dikkate alarak, firmaların satış şartlarını inceleyip motosiklet satın alabilirsiniz.

Senetle Motosiklet Alacak Kişilerden İstenilen Belgeler

Senetle motosiklet almak isterseniz, firmalar veya bayiler; ikametgâh belgesi, gelir belgesi ve nüfus cüzdanı isterler.

Senetle Satılan Motosiklet Modelleri

Ramzey, Honda, Hero, KTM, Suziki, Vespa, Yuki, Yamaha gibi ünlü markalara ait motosikletleri satın alabilirsiniz.

Senetle Motosiklet Satan Sanal Bayiler

Sahibinden internet sitesine girerek senetle motosiklet satan bayilere ulaşabilirsiniz.

Point Motors

Senetle motosiklet satan sanal bayilerden biri Point Motors’dur. Motosiklet fiyatları 9.000 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir. www.pointmotor.com sitesine girerek motosiklet model ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Acar Motors

Yaklaşık 3 yıldır senetle motosiklet satan sanal bayidir. Motor fiyatları 4.000 TL ile 25.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. acarmotors.sahibinden.com sitesini ziyaret ederek model ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Moto Finans İstanbul

Bir birinden farklı birçok motosiklet bulunuyor. Fiyatlar 4.000 TL ile 30.000 TL arasında değişiyor. Moto Finansa 0216 412 10 02 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz. Motosiklet model ve fiyatlarını motofinans.sahibinden.com internet sitesinden inceleyebilirsiniz.

Çınar Motosiklet İstanbul

43 motosiklet ilanı bulunuyor. Fiyat aralığı 4.000 TL ile 79.000 TL arasında değişiyor. Çınar Motosiklete 0212 274 44 44 numaralı iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Senetle Motosiklet Satan Firmalar

Mutlu Evim, Evkur, Özşanal firmalarından senetle motosiklet alabilirsiniz. Tamamı taksitli ya da peşinat vererek geri kalan parayı taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Senetle Motosiklet Alırken Dikkatli Olun

Senetle motosiklet alacağınız için senet imzalayacaksınız. Bu durumda boş senede kesinlikle imza atmayın.

Senedin üzerine yazılan tüm yazıların aynı kalemle yazılmasına özen gösterin. Sitede bulunan senet nedir yazısını inceleyebilirsiniz.

Senedin üzerinde yazılan para tutarlarının başını ve sonunu kapa işareti ile kapatıldığını kontrol edin.

 

Yorum yapın