Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar

Kredi kartları tüketiciye sağladığı kolaylıklar nedeniyle pek çok alışverişte kullanılmaktadır. Taksit özelliği, alışveriş yaptıkça kazandıran kampanyaları, nakit taşımayı gerektirmemesi gibi nedenler ise tercih edilmesindeki önemli nedenlerdendir. Kart kullanımından dolayı bankanın müşterisinden kart aidatı talep etmesi ise tüketicinin rahatsız olduğu bir konudur. 2019 kredi kartı aidatı almayan bankalar ve kartların özelliklerine yazımızda yer verdik.

QNB Finansbank CardFinans Fix

Bankanın Fix Kredi Kartının yıllık kart aidatı bulunmamaktadır. Fix kart ile alışveriş yapabilir, Parapuan kazanabilir, nakit avans çekilebilir. Ancak para puan kazanmak veya artı taksit imkanlarından yararlanmak istenildiğinde tüketicinin Artı Paket’lere minimum tutarlarda ücret ödemesi ve üye olması gerekiyor.

 Garanti Bankası Bonus Flexi

Garanti Bankası’nın aidatsız kredi kartı Bonus Flexi ile taksitli alışveriş yapabilir, bonus fırsatlarından yararlanılabilir. Başvuru yapmak için BFLEXI yazıp 3340’a SMS göndermek yeterlidir.

Yapı Kredi Bankası World Eko

Yapı Kredi Bankası World Eko yıllık kart aidatı olmayan bir karttır. Harcamaları yaparken diğer aidatlı kartlarda olduğu gibi Worldpuan kazanma fırsatı vardır. Temassız kart özelliği ile 90 TL’nin altında alışveriş yapılabilir. Ayrıca 5 veya 12 ay vadelerle taksitli nakit avans da kullanımına uygundur. Başvuru yapmak için Yapı Kredi Bankası Çağrı Merkezi’ni aramak yeterlidir.

ING Bank Light Kart

Yıllık kart aidatı ödemeden kullanılabilecek Light Kart alışverişlerde kullanılabilir, alışveriş sonrası harcama taksitlendirme hizmetinden yararlanılabilir. Ayrıca +destek hizmeti ile acil ihtiyaçlarınızda ücret ödemeden hizmet alınabilir. ING Bank Çağrı Merkezi’nden başvuru yapılabilir.

Vakıfbank Tercih Kart

Vakıfbank’ın yıllık aidatsız kredi kartı Tercih kart kullanımı sırasında herhangi bir ücret talep edilmez. Harcama yaptıkça Worldpuan kazanımı yapılabilir. Ancak özel kampanyalardan yararlanmak isteyen Vakıfbank müşterileri ekstra ücret ödemelidir.

Vakıfbank Ekspress Card

Vakıfbank’ın yıllık aidatı olmayan bir başka kredi kartıdır. Ekspress Card, World kartını bir çok özelliğini taşımakta ve birçok avantajı bulunmaktadır. Ekspress Card ile yapacağınız alışverişlerde para puan kazanabilirsiniz. Bankanın yıllık kart ücreti olmayan kartlarından birine sahip olmak istiyorsanız Vakıfbank kredi kartı başvurusu yazımıza göz atabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Aidatsız Kart

Yıllık kart aidatı ödemeye gerek kalmadan alışveriş yapılabileceğiniz kredi kartı Maximum Aidatsız Kart ile üye işyerlerinden Maxipuanlar kazanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca taksit imkanı da var. Ekstra kampanyalardan ise yararlanılamamaktadır. Kart başvurusu için AIDATSIZ yazdıktan sonra bir boşluk bırakın T.C. Kimlik Numarası yazılarak 4402’ye SMS atılmalıdır.

Akbank Free Kredi Kartı

Akbank’ın müşterilerine özel sunduğu aidatsız Free kredi kartı ile kampanyalardan da ücretsiz yararlanılmaktadır. Taksit erteleyebilir, ekstra taksit talebinde bulunulabilir. Harcama uyarısı talebi verebilir, cash-para programına da dahil olunabilir. Free Kart başvurusu için Akbank Çağrı Merkezi’ni arayabilir veya web sitesi ziyaret edilebilir.

TEB Sade Kart

Yurtiçi ve yurtdışı harcamalarda kullanılan TEB Sade Kart ile yıllık kart aidatı ödemeden alışveriş yapılabilir. Ancak kartın taksitli ödeme özelliği yoktur. Hafta içi yalnızca 100 TL harcama yapılabilir. Başvuru yapmak için TEB Çağrı Merkezi aranabilir veya TEB şubelerine gidilebilir.

Enpara Aidatsız Kredi Kartı

Enpara şubesiz bankacılık hizmeti vermektedir. Bankanın tüm hizmetlerinden ücret alınmadığı gibi kredi kartı hizmetinden de yıllık kart aidatı alınmamaktadır. Ayrıca Enpara’nın müşterilerine sunduğu avantajlı kredi kartı kampanyası da vardır. Enpara Kredi Kartı kullanıcıları yıllık kart aidatı ödemez yıllık kart aidatı kazanır. Banka müşterilerinin kredi kartı talebinde bulunmasına istinaden 2 yıl süresince 100 TL kart aidatını kartlarına yüklemektedir. Kampanyadan yararlanmak için 30 Haziran 2019 tarihine kadar kart başvurusunda bulunulmalıdır. Başvuru yapmak için Enpara Çağrı Merkezi aranabilir veya web sitesi üzerinden form doldurulabilir.

Yıllık Kart Aidatı Almayan Diğer Bankalar

Denizbank Net Kart, Şekerbank Şeker Kart, HSBC bankası Concept Kart, Odeabank Bank’O, Aktif Bank Passo Kart ve Turkish Bank Standart Kart yıllık kart aidatı olmayan diğer kredi kartlarıdır.

Yorum yapın