Halkbank Müşteri Hizmetleri Numarası (0850 Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma)

Halkbank müşteri hizmetleri iletişim numarası sayesinde 7/24 günün her saatinde müşteri temsilcisine bağlanarak bankacılık işlemlerinin yanında sorulara da yanıt bulunabiliyor.

Ülkemizin köklü bankalarından biri olan Halkbank’ın aşağıda belirttiğimiz diyalog numarasıyla müşteri temsilcisine bağlanıp bankanın belirtmiş olduğu tüm işlemler rahatça gerçekleştirilebiliyor.

Halkbank müşteri hizmetleri numarası: 0850 222 0 400 veya 444 0 400

Halkbank Diyalog adı verilen telefon bankacılığı sayesinde 300’ü aşkın işlem yapılabilmektedir. Sesli yanıt sistemi kullanılarak alınabilecek bir takım hizmetler yanında, müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşerek birçok işlem gerçekleştirilebiliyor.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Numarasıyla Yapılabilecek İşlemler

Halkbank çağrı merkezi numarası arandığında ilk olarak sesli yanıt sistemi kullanılmaktadır. Tuşlama yapılarak menüler arasında istenilen hizmete ulaşım sağlanmaktadır. Halkbank’ın önemli bir hizmeti de kayıp ve çalıntı kart bildirimlerine daha ilk aramada hızlı bir ulaşım sağlanması.

Halkbank’ın sesli yanıt sistemi seçenekleri ise şu şekilde sıralanıyor:

 • 0 – Kayıp Çalıntı Bildirimi
 • 24 – İngilizce Menü
 • 1 – Kart İşlemleri
 • 2 – Bankacılık İşlemleri
 • 3 – Parola ve Şifre İşlemleri
 • 4 – İnternet Şubesi, Mobil ve SMS Destek İşlemleri
 • 5 – Mutlu Müşteri Merkezi
 • 6 – Başvurular
 • 7 – Ürün ve Fiyat Bilgileri
 • 8 – Kampanyalar

Müşteri temsilcisi ile para transferinden hesap işlemlerine, kredi kartı işlemlerinden yatırım ve döviz işlemlerine kadar birçok bankacılık işlemlerinin hemen hemen tamamı gerçekleştirilebilmektedir.

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yolları

Yukarıda vermiş olduğumuz Halkbank Dialog numaralarından biri arandıktan sonra sesli yanıt sistemine bağlanılmaktadır. Banka müşterileri aradıkları telefon kayıtlı olduğundan kart şifresi girilerek işlemlere devam edebilmektedir. Banka müşterisi olmayanlar ise * (yıldız) tuşuna basarak menüye ulaşabilir.

Müşteri hizmetleri temsilcisine direk bağlanabilmek için sesli yanıt sisteminde bulunan menülerden yararlanılıyor. Kısaca bunlara değinelim.

 • 1 tuşuna basarak kredi kartı işlemleri menüsüne bağlanılır. Daha sonra 0 tuşuna basarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.
 • 2 tuşuna basarak önce bankacılık işlemleri menüsüne ulaşılır. Sonrasında ise 0’ı tuşlayarak hızlı bağlanabilirsiniz.
 • 3 tuşu tuşlandıktan sonra şifre işlemleri menüsüne geçiş yapılır. Akabinde 0 tuşu ile müşteri temsilcisine hızlı bağlanılabilir.
 • İnternet şubesi, sms ve mobil destek hattı menüsü olan 4 tuşuna basıldıktan sonra 0 tuşu ile müşteri temsilcisine ulaşılabilmektedir.
 • Başvurular bölümü olan 6 tuşuna basıldıktan sonra akabinde 0 tuşu ile müşteri temsilcisine direk bağlanama sağlanabilmektedir.

Halkbank Kobi Müşteri Hizmetleri Numaraları

Banka kobilere, esnaf sanatkarlara ve girişimcilere özel olarak günün her saatinde ulaşabilmeleri için ayrı bir destek hattı bulunduruyor. Banka müşterileri, Kobi Dialog adı verilen bu telefon hizmetiyle bütün bankacılık işlemlerini, müşteri temsilcisi aracılığıyla veya sesli yanıt sistemiyle gerçekleştirebiliyor.

Halkbank Kobi Müşteri Temsilcisi İletişim: 0850 222 0 401 veya 444 0 401

Mutlu Müşteri Merkezi Hizmetine Ulaşım

Halk bank müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek, öneri ve şikayetlerine daha kısa zamanda çözümleyebilmek amacıyla telefon bankacılığı menüsünde mutlu müşteri hattı bulunuyor.  Halkbank diyalog numarası 0850 222 0 400’i aradıktan sonra 5 tuşuna basarak müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

Kobiler ise 0850 222 0 401 veya 444 0 401 numaralarıyla ulaşılabilen müşteri hizmetlerinde 8 numaralı seçeneği tuşlayarak mutlu müşteri merkezine ulaşabilmektedir.

Halkbank’la ilgili sitemizde bulunan aşağıdaki yazılarıda inceleyebilirsiniz.

“Halkbank Müşteri Hizmetleri Numarası (0850 Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma)” üzerine 3 yorum

 1. Müşteri temsilcisine bağlanma yazınız benim için bir rehber oldu. Halkbank temsilcisine bağlanabilmek için telefon tuşlarını eskitmiş biri olarak yazıyorum bunu. Artık yapacağım işleme göre önce yazınızı okuyorum ardından arama yapıyorum:) teşekkür ederim.

  Cevapla
 2. Kredi başvurum hakkında bilgi almak için çağrı merkezini aradım ancak müşteri temsilcisine bir türlü ulaşamadım.

  Cevapla

Yorum yapın