Hakkımızda

Finans Şefi, finans, ekonomi, kredi ürünleri ve bankacılık ürünleri hakkında ziyaretçilerini bilgilendirmek için kurulmuş bir internet blogdur. İçerisinde bu konularda yazılmış çeşitli yazılar bulunmaktadır.

Finans Şefi sitesinde bulunan yazılar altında kullanıcılara açık, soru sorup cevap verebilecekleri yorum kısmı bulunmaktadır. Sitede bulunan yazılar ve yorumlar danışmanlık kapsamında değerlendirilmemelidir. Ayrıca yayınanan yazılar zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. Finans Şefi mümkün olduğunca bu yazıları güncellemekte ve ziyaretçilerine doğru bilgiyi aktarmaya çalışmaktadır. Gözümüzden kaçabilen bu tarz eksik veya yanlış olduğuna kanaat getirdiğiniz yazıları bizlere iletişim bölümünden iletirseniz, en kısa sürede güncelleyebiliriz.

Finans Şefi bir danışmanlık firması olmadığı gibi hiçbir firma ve kuruluşla da bağlantısı bulunmamaktadır. Sadece ilgi duyduğumuz konular, merakımız ve incelemelerimiz doğrultusunda Finans Şefi (finanssefi.com) sitesi Ocak 2019 tarihinde yayın hayatına başladı.

Finans Şefi tamamen ücretsiz bir site olup gelirini sitede bulunan çeşitli reklam ve tanıtım bütçelerinden sağlamaktadır. Site ziyaretçilerinden herhangi bir şekilde ücret talep edilmemektedir. Merak ettiği konularda elden geldiğince bilgi verilmeyi amaçlamaktadır.