Denizbank Pos Destek Hattı Telefon Numarası ve Hata Kodları

Denizbank müşterileri için hizmet verdiği Denizbank pos destek hattı telefonunu arayarak, çağrı merkezinden tüm soru ve sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz. Ayrıca üye işyerlerine özel olarak hizmet veren pos destek telefonu sayesinde, kullanmış olduğunuz pos cihazı hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Denizbank Pos Destek ve Provizyon Hattı Numarası: 0850 222 0 802    

Kullanmış olduğunuz pos cihazında oluşan hata kodları veya teknik bir arıza nedeni ile destek hattını aramak istiyorsanız öncelikli olarak aşağıda belirttiğimiz genel sorunların çözümlerini incelemeniz işlemlerinizi hızlandıracaktır.

Eğer bu çözümler sonucunda arızanız hala devam ediyorsa pos teknik destek için Denizbank pos destek hattı telefonundan ulaşacağınız müşteri temsilcisi, hatanızın çözümünde size yardımcı olacaktır.

Denizbank Pos Hata Kodları ve Arıza Teknik Destek Çözümleri

  • Adaptör arızası: Pos cihazının adaptörünü çıkartıp sonra tekrar takın. Taktıktan sonra adaptörün üzerinde bulunan ışığın yanıp yanmadığını kontrol edin.
  • Arama Yapmama Hatası: Sabit pos cihazına bağlı telefon hattını bir telefona bağlayarak arama yapıp yapmadığını kontrol edin. İnternet bağlantısı kullanıyorsanız modemi kapatıp açın. Mobil pos kullanıyorsanız mevcut sim kartı çıkarıp tekrar takın.
  • Pos cihazı açılmıyor: Sabit pos kullanıyorsanız adaptörünü çıkartıp tekrar takıp ışığının yandığını kontrol edin. Mobil pos kullanıyorsanız şarjının olduğundan emin olun. Hala açılmıyorsa bataryayı çıkartıp tekrar taktıktan sonra pos cihazını şarja takın.
  • Posta gelen hat yok hatası: Sabit pos cihazı kullanıyorsanız telefon hattını kontrol edin. Sabit postunuz internet bağlantısı kullanıyorsa modemi kontrol edin. Mobil poslarda aynı hatayı alıyorsanız sim kartı çıkartıp tekrar takarak kontrolü gerçekleştirin.
  • Pos ekran arızası: Sabit posta bağlı adamtörü çıkartıp tekrar taktıktan sonra adaptörün ışığının yandığından emin olun. Mobil post ise bataryasını çıkartıp tekrar taktıktan sonra cihazı açın.
  • Pos haberleşme arızası: Sabit postlarda telefon hattı kullanıyorsanız hattın çalışıp çalışmadığını kontrol edin, ADSL kullanıyorsanız modeminizde internet olduğundan emin olun. Mobil postlarda ise pos cihazında bulunan sim kartı çıkartıp tekrar takarak deneyin.
  • Pos şarj problemi: Post cihazının bataryasını ve adaptörünü çıkartarak tekrar takın.
  • Manyetik kart/chip okuma hatası: Pos cihazının chip veya manyetik kart okuyan bölümünü kredi kartına rulo kağıdı veya bir peçete takarak temizliğini yapın.
  • Pinpad hatası: Cihazın pinpad kablosunu yerinden çıkartıp tekrar takmayı deneyin.
  • Pos tuş takımı arızası: Pos cihazı üzerinde bulunan tuşlardan birinin veya birden fazlasının takılı kalıp kalmadığını kontrol edin. Eğer tuş basmıyor veya ekran donuk ise adaptörü ve bataryayı çıkartıp tekrar takmayı deneyin.

Eğer pos cihazında oluşan hata sonucu yukarıda belirttiğimiz sorun çözümleri hala devam ediyorsa 0850 222 08 02 pos telefon destek hattından daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Denizbank yazarkasa pos cihazları içinde aynı numaradan çözüm bulabilirsiniz.

Denizbank Pos Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank pos cihazı sahibi olmak ve avantajlarından yararlanmak istiyorsanız en yakın Denizbank şubesine giderek ayrıntılı bilgi alabilir başvuru yapabilirsiniz.  Resmi internet sitesinde (denizpos.com) bulunan hızlı pos başvuru formunu doldurarak Denizbank pos başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer soru ve sorunlarınız için Denizbank müşteri hizmetleri sayfamızda bulunan telefon numrasını arayarak destek alabilirsiniz.

Yorum yapın