CEPTETEB Vadeli Hesap Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Cep telefonları artık neredeyse hayatımızın birçok noktasında bizimle. Devamlı olarak yanımızda bulunana bir ATM oldukça işe yarayacaktır. Düzenli olarak bankalar işlerle alakadar olan herkesin yakından bilmesi gereken bir uygulama

İnternetten basitçe halledilebilen işler içerisinde bankacılık işlemlerinin girmesini sağlayan CEPTETEB vadeli hesap ile kolay, pratik ve hızlı bir şekilde hesap açabilirsiniz. CEPTETEB dijital bankacılığın en yeni ve gelişmiş halidir. Tüm bankacılık işlemlerinin istediğiniz zaman, istediğiniz yerden ve şubeye gitmeden yapılması demektir. Şube olmayan yerde şube masrafı da olmaz.

CEPTETEP Nedir?

Gereksiz işlem masraflarından kaçınmanın en ideal yolu internet bankacılığıdır. Bütün gün isteyen her bilgiyi internetten bulan, filmler seyreden, alışveriş yapan herkes bankacılık işlemlerini de internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilir. CEPTETEB vadeli hesap açanlar en iyi faiz oranları ile buluşur. Şube masrafı olmadığı için hesap işletim ücreti ve hesaplar arası para transfer ücreti gibi masraflar olmaz.

Masrafa gidecek paralar cepte kalır. 7/24 hizmet veren CEPTETEB müşteri destek servisine ulaşabilir ve sorularınızı muhatabı olan ve bilgiye sahip personele danışırsınız. Birçok avantajın bir arada toplandığı CEPTETEB kredi kartı ile farklı özelliklere sahip farklı kartlar taşımak yerine tek kartla istenen özellik sağlanır. Avantajlarını müşterilerin belirleyebildiği kredi kartı ile başka bankalara ihtiyaç duyulmaz.

CEPTETEB Ne Gibi Avantajlar Sunmaktadır?

CEPTETEB farkı kendini belli eder. Dijital bankacılığın en yeni ve gelişmiş hali ile oturduğunuz yerden istediğiniz işlemi kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. CEPTETEB’li olmak için internet üzerinden yapılacak başvurular 2 dakika sürer.  Daha hızlı olabilmek için en sık kullanılan işlemler Benim Menüme eklenir ve bu menülere erişim çok daha kolay olur. CEPTETEB hesap ile dilediğiniz zaman para yatırabilir dilediğinizde de çekebilirsiniz.

CEPTETEB’de birinci öncelik müşterilere iyi hizmet edebilmektir. CEPTETEB vadeli hesap ile en iyi faiz oranları en kolay işlemlerle başlatılır. CEPTETEB uygulamaları internet, mobil uygulama, ATM ve destek merkezlerinden başarı ile gerçekleştirilebilir. Hesap açma kapamadan güncel bilgileri yenilemeye, fatura ve vergi ödemelerinden kredi kartı ödemelerine kadar akla gelen her türlü bankacılık işleminin yapıldığı CEPTETEB uygulamaları sade tasarımı ve kolay menüsü ile her seviyedeki internet kullanıcısına hitap eder.

CEPTETEB Kullanmak İçin Neler Yapılması Gerekir?

Destek gereken yerlerde görüntülü destek hizmeti ile canlı görüşme yapılabilir ve sıkıntı hemen çözülebilir. CEPTETEB’in avantajlı dünyasına katılmak isteyenler başvurularını hemen şimdi gerçekleştirebilir.

Başvuru yapmanız halinde tüm müşteriler gibi sizlerde tüm fırsatlardan yararlanma hakkı bulursunuz. Devamlı olarak bankalarla iç içe bir hayat sürüyorsanız. Artık kendinize daha kolay bir yol buldunuz demektir. Günün her saati birçok işlemi rahatlıkla yapabilirken, aynı anda zamandan ve maddi alanlarda kazanç sağlayın. Tüm bunlar birleştiğinde CEPTETEP ayrıcalıklarını yaşamaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmaya başlayarak sizlerde neler yapabileceğinize yakından bakabilirsiniz.

Yorum yapın